Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)Nemčina
Development Projekty

Bytový dom ‘'Lúčky’’ 1 ETAPA(A)

Filozofia

Váš nový domov – Bytový dom ‘’Lúčky’’ - je situovaný na juznom okraji mesta Skalica s výbornou dostupnosťou do centra. Lokalita je atraktívna pre  každého človeka, je  bezpečná, veľmi tichá a v blízkosti centra Skalice.

Asi 5 minút od tejto lokality sa nachádza obchodný dom Max a Tesco, hlavnou výhodou pre mladé rodiny je, že v okolí sa nachádza materská škola a základná škola ako aj detské ihriska.

Poloha mesta ponúka priestor na oddych nie len aktívnym športovcom, ale aj aktívnym obdivovateľom pamiatok a histórie, ktorých sa v meste nachádza neúrekom. V meste Skalica budú mať Vaše deti možnosť adekvátneho vzdelania výberom z 3 Materských, 3 Základných, 4 Stredných a 2 Vysokých škôl.

-Turistické zaujímavosti
Golf Resort - 18 jamkový golfový areál s plnohodnotnou infraštruktúrou vo vinohradníckej časti mesta Skalica v tichom a príjemnom prostredí

Skalický trdelník - je sladká špecialita z cesta posypaná vlašskými orechmi. Od roku 2007 získal ochranné zemepisné označenie a stal sa prvým slovenským výrobkom riadne zaregistrovaným Európskou komisiou.

Baťov kanál - táto unikátna vodná cesta sa vinie od prístavu v Otrokoviciach na Morave až do prístavu v Skalici na Slovensku v dĺžke cca 55km. Najskôr bol kanál využívaný na zavlažovanie , neskôr ho firma Baťa začala využívať na prepravu uhlia . Dnes je miestom na relax a vodnú turistiku.

Zlatnícka dolina je prímestská rekreačno-turistická a chatová oblasť , ktorá je vzdialená od Skalice len 7 km. Ponúka množstvo letných a zimných športov a turistických vychádzok.

Vínna cesta Záhorie

- Kultúra v meste - galérie , tradičné podujatia - Trdlofest,, Skalické dni, Musica Sacra Skalica, Hudba v meste , Music fest

- Športové vyžitie - turistika, cykloturistika, golf, tenis, squash, futbal, hokej

Skalica patrí medzi hlavne centra kultúri, vinárstva a turistiky Záhoria. Ja atraktívnym mestom z hĺadiska svojej polohy, ale aj z hĺadiska širokých možností zamestnanosti.

V roku 2009 vyhrala Skalica súťaž o najkrajšie mesto Slovenska a v posledných dvoch rokoch sa umiestnila na štvrtom mieste.