Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)Nemčina
Development Typizovaný dom na kľúč Nízkoenergetické domy
Nízkoenergetické domy

SPUSTILI SME VÝROBU NÍZKOENERGETICKÝCH DWELL DOMOV


Chcete aj Vy bývať rýchlo, za nízke náklady, a zaplatiť za Váš domov naozaj bezkonkurenčnú cenu?

Základom týchto stavieb je fabrická výroba, ktorá šetrí priamy čas na stavbe. V podstate môžeme hovoriť, že kým vyzreje základová doska, je vo fabrike vyrobený a pripravený celý dom, ktorý Vám dopravíme na stavbu a v priebehu pár dní Vám odovzdáme kľúče od nového Dwell domu podľa Vášho výberu dispozície. Náš Dwell dom vyniká v účelnom a praktickom využití každého kútu v dome.
 

Máte možnosť výberu z väčšieho množstva prepracovaných dispozícií, ktoré s Vami radi skonzultujeme.

Používame materiály pre suchú výstavbu, aby sa minimalizovalo použitie mokrých stavebných procesov. Na domoch je kombinovaná drevená fasáda s kontaktným zateplovacím systémom. Strecha je dvojplášťová, dôkladne zaizolovaná 30cm izoláciou z minerálnej vlny. Okná používané pre nízkoenergetické domy. V ponuke je niekoľko variant vykurovacieho systému.
 

Pre bližšie technické špecifikácie a konkrétne detajly domu (ako napr skladba obvodových stien, podlahy, strechy, priečok okien atd) Vám radi predstavíme pri osobnom stretnutí.

Slovensko je plné krásnych a veľkých domov, s ktorými ich majitelia majú vo svojom veku iba problémy. Ale taká bola doba. Dnes deti idú do sveta a naozaj veľký dom potrebujeme na určité obdobie života. Ale keď ho už raz máme, tak ho treba živiť. Preto ako jediné logické vyústenie vidím striedmosť vo veľkosti domu, lebo každý jeden meter štvorcový domu si pýta svoje náklady. A samozrejme logika veci – mladí majú svoj vkus – staviam hlavne pre seba a deti... OK. Zdedia dom, ale čo s ním a z neho urobia... A to sú práve tie argumenty, ktoré hovoria v prospech týchto stavieb.
 

Drevo má vlastnosti, ktoré ho predurčujú na dokonalý stavebný materiál. O tom, koniec koncov vedeli už naši predkovia – na Slovensku stojí niekoľko desiatok výborne zachovaných dreveníc, ktoré majú často viac ako 200 rokov.
 

Pre nízkoenergetické stavby hovorí niekoľko faktorov - sú rýchle, šetria energie a sú lacnejšie ako konvenčné murované stavby.

V súčasnej dobe sa nizkoenergetické stavby hodnotovo dostávajú na úroveň murovaných stavieb, čo potvrdzujú postoje znalcov a bánk.

Našim cieľom je na trh uviesť kvalitnú technológiu, zahraničné Know-How za rozumnú cenu, vysokú kvalitu a energetickú triedu.

Cena takéhoto domu je 400 bez DPH za m2 zastavanej plochy.

 typ1

typ2

 13323739 546651868869830_4861094876968458475_o

dwell home interior3

 dwellhome 2m66 2016-09-11 20271500000

dwellhome 2m662 2016-09-11 20523100000

 dwellhome interior11

dwellhome interior22