DREVODOM HOLÍČ “Z”

SLOVENSKO, HOLÍČ

KĽÚČOVÉ FAKTY

 

Realizátor stavby:

Dátum dokončenia:

Miesto stavby:

Architekti:

 

DWELL a.s.

09/2018

HOLÍČ

Dwell development

GALÉRIA:

 

DREVODOM HOLÍČ “Z”

Chcete aj Vy bývať rýchlo, za nízke náklady, a zaplatiť za Váš domov naozaj bezkonkurenčnú cenu?

Základom týchto stavieb je fabrická výroba, ktorá šetrí priamy čas na stavbe. V podstate môžeme hovoriť, že kým vyzreje základová doska, je vo fabrike vyrobený a pripravený celý dom, ktorý Vám dopravíme na stavbu a v priebehu pár dní Vám odovzdáme kľúče od nového Dwell domu podľa Vášho výberu dispozície. Náš Dwell dom vyniká v účelnom a praktickom využití každého kútu v dome.
 

Máte možnosť výberu z väčšieho množstva prepracovaných dispozícií, ktoré s Vami radi skonzultujeme.

Používame materiály pre suchú výstavbu, aby sa minimalizovalo použitie mokrých stavebných procesov. Na domoch je kombinovaná drevená fasáda s kontaktným zateplovacím systémom. Strecha je dvojplášťová, dôkladne zaizolovaná 30cm izoláciou z minerálnej vlny. Okná používané pre nízkoenergetické domy. V ponuke je niekoľko variant vykurovacieho systému.
 

Pre bližšie technické špecifikácie a konkrétne detaily domu (ako napr. skladba obvodových stien, podlahy, strechy, priečok okien atd.) Vám radi predstavíme pri osobnom stretnutí.

Slovensko je plné krásnych a veľkých domov, s ktorými ich majitelia majú vo svojom veku iba problémy. Ale taká bola doba. Dnes deti idú do sveta a naozaj veľký dom potrebujeme na určité obdobie života. Ale keď ho už raz máme, tak ho treba živiť. Preto ako jediné logické vyústenie vidím striedmosť vo veľkosti domu, lebo každý jeden meter štvorcový domu si pýta svoje náklady. A samozrejme logika veci – mladí majú svoj vkus – staviam hlavne pre seba a deti… OK. Zdedia dom, ale čo s ním a z neho urobia… A to sú práve tie argumenty, ktoré hovoria v prospech týchto stavieb.
 

Drevo má vlastnosti, ktoré ho predurčujú na dokonalý stavebný materiál. O tom, koniec koncov vedeli už naši predkovia – na Slovensku stojí niekoľko desiatok výborne zachovaných dreveníc, ktoré majú často viac ako 200 rokov.
 

Pre nízkoenergetické stavby hovorí niekoľko faktorov – sú rýchle, šetria energie a sú lacnejšie ako konvenčné murované stavby.

V súčasnej dobe sa nizkoenergetické stavby hodnotovo dostávajú na úroveň murovaných stavieb, čo potvrdzujú postoje znalcov a bánk.

Našim cieľom je na trh uviesť kvalitnú technológiu, zahraničné Know-How za rozumnú cenu, vysokú kvalitu a energetickú triedu.